Szanowni Państwo,

W dniu 24.03.2021 r. około godz. 10.30 odebrano maila o treści wskazującej o podłożeniu ładunku wybuchowego. Zawiadomiono Wydział Zarządzania Kryzysowego oraz Komendę Miejską Policji. Nie zarządzono ewakuacji. Budynek został sprawdzony i po otrzymaniu informacji od służb, że teren jest bezpieczny praca w przedszkolu przebiega bez zakłóceń.

Całe zdarzenie przebiegło spokojnie.

Złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 

Z wyrazami szacunku

Marzanna Nizińska

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 21

WIOSNA, WIOSNA, WIOSENKA!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Wiosenny stroik”!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastyczno-technicznym pt. „Wiosenny stroik”. Jego celem jest rozwijanie wyobraźni dzieci, zdolności manualnych, śmiałości,
a przede wszystkim… dobra zabawa! Zadaniem jest wykonanie stroika wiosennego – w formie przestrzennej, z wykorzystaniem różnych materiałów. Prace należy dostarczyć do 29.03.2021r. (poniedziałek). Można je składać u wychowawców grup 3-latków i 3-4-latków. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7.04.2021r. (środa). Miłej zabawy!!!

Organizatorzy:

Stanaszek Edyta, Szyra Klaudia

 

 

DZIEŃ KROPKI za nami laughing 

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii.

Jak już wiecie Mikołaj ze swoim pomocnikiem Elfikiem zawitał dzisiaj do naszego przedszkola. Każde grzeczne dziecko otrzymało od niego prezent. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

 

ADAPTACJA DZIECKA W GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ - rady dla rodziców

 

Podkategorie