DRODZY RODZICE I KOCHANE DZIECI.

Niestety nadchodzi czas, nieubłagany czas pożegnania. Część z Was już na zawsze opuści mury naszego przedszkola, pójdziecie do szkoły, pozostałe dzieci wrócą do nas dopiero po wakacjach. Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwa. Mamy upragnione wakacje! 

Pracownicy przedszkola życzą Wam słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji!!!

A na koniec zachęcamy do obejrzenia filmiku, który stworzyła p. Agnieszka, będzie on dla wszystkich miłą pamiątką.

Link do filmu
 
 
 

UWAGA RODZICE !!!

 Od  29.06.2020 przedszkole rozpoczyna pracę w reżimie sanitarnym, w związku z tym 29 i 30 czerwca 2020 (poniedziałek, wtorek) do przedszkola mogą przyjść na zajęcia dzieci zdeklarowane wcześniej w miesiącu czerwcu. Od 1 lipca 2020 ( środa) natomiast rozpoczyna się tradycyjny dyżur wakacyjny, na który przyjdą dzieci zadeklarowane na okres wakacji. Kończymy też pracę zdalną. Co przyniesie na nowy rok szkolny, zobaczymy, w tym momencie nie wiemy jak będzie wyglądać nasza praca od 1 września 2020. Wszystkiego dowiecie się Państwo pod koniec sierpnia.

 

 

KOCHANI RODZICE, KOCHANE DZIECI!!!

Od 2 tygodni nie ma Was w przedszkolu, bardzo wszyscy tęsknimy. Żeby Wam nie było smutno p. Agnieszka zrobiła prezentacje na temat Waszych działań podczas przymusowego pobytu w domu. Wystarczy kliknąć w link i możecie podziwiać na YouTube Wasze wszystkie prace.

 

 

Pozdrawiamy Pracownicy Publicznego Przedszkola Nr 21

 

 

PODZIĘKOWANIA kiss

Grupa 5-6-latków wraz z wychowawczynią Agnieszką dziękują wszystkim za ofiarną pracę

w walce z koronawirusem.

Zobaczcie film:

 

DRODZY RODZICE!!!

W tych trudnych dniach życzymy zdrowia i prosimy o kontakt z wychowawcami poszczególnych grup. Z poszczególnej poczty mailowej otrzymają  Państwo zadania, zabawy, piosenki i inne formy działania, które pozwolą nam na zdalną realizację podstawy programowej:

Podkategorie