WIOSNA, WIOSNA, WIOSENKA!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Wiosenny stroik”!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastyczno-technicznym pt. „Wiosenny stroik”. Jego celem jest rozwijanie wyobraźni dzieci, zdolności manualnych, śmiałości,
a przede wszystkim… dobra zabawa! Zadaniem jest wykonanie stroika wiosennego – w formie przestrzennej, z wykorzystaniem różnych materiałów. Prace należy dostarczyć do 29.03.2021r. (poniedziałek). Można je składać u wychowawców grup 3-latków i 3-4-latków. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7.04.2021r. (środa). Miłej zabawy!!!

Organizatorzy:

Stanaszek Edyta, Szyra Klaudia

 

KONKURS FUNDACJI JSW "CZYSTE POWIETRZE W NASZYM PRZEDSZKOLU"

#FundacjaJSW   

#KonkursCzystePowietrze

 NASZA KONKURSOWA PRACA

    https://youtu.be/eV-ccr5VKrk

Grupa 6- Latków pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Borowiak bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Fundację JSW. Prace konkursową w postaci filmu można zobaczyć klikając na powyższy link ⇑ Trzymamy kciuki. Powodzenia..

UWAGA !!!
 Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Opiekunom i dzieciom za udział w naszym fotograficznym konkursie pt.: "Jesienny koszyk". Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu z dziećmi. Fotografie prac, które od Państwa otrzymaliśmy są niezwykłe – ujmują pomysłowością i zaangażowaniem, z jakim zostały wykonane.