5.02.2020 RADLIŃSKIE BETLEJKI

 4 i 5 lutego 2020 roku w MOK odbył się XXIII PRZEGLĄD WIDOWISK BOŻONARODZENIOWYCH Radlińskie Betlejki na którym zaprezentowały się 24 zespoły. Wśród nich i nasza grupa "Mali artyści" ... z przedstawieniem Jasełkowym "Od domu do domu" Zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy dzieciom i ich wychowawczyni Agnieszce...

XXIX PRZEGLĄD JASEŁEK

W środę, 17 grudnia 2019, odbył się finał XXIX Jastrzębskiego Przeglądu Jasełek. W kinie Centrum wręczono nagrody uczestnikom. W kategorii przedszkola zajęliśmy I miejsce. Do konkursu z przedstawieniem pt. "Od domu do domu" pod kierunkiem Pani Agnieszki Borowiak przystąpiła nasza grupa 5-6- latków. Gratulujemy!!!

KONKURS PRZEDSZKOLNY- KASZTANOWE LUDZIKI

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Listopad 2018

Przedszkole Specjalne w Jastrzębiu- Zdroju zorganizowało miejski konkurs pod tytułem "Ja i moja babcia lubimy bajki". Konkurs został rozstrzygnięty 30 listopada 2018. Wśród naszych przedszkolaków też byli laureaci. Zajęliśmy 3 II miejsca i 1 I miejsce. Gratulujemy naszym podopiecznym.

PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

7 maja 2019 Jury rozstrzygnęło konkurs pt.  „MOJA OJCZYZNA WIOSNĄ”.

Po zapoznaniu się z pracami jury uznało, że wszystkie prace są na jednakowym poziomie i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienie.

17 października grupa 4-5- Latków i grupa 6- Latków I  wzięły udział w 1 Regionalnym Konkursie  Piosenki Miganej i Śpiewanej „ Śpiewam  i czaruję świat”w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu- Zdroju.